Tel: +420 244 910 200
Email: aura@aura-group.cz

RTG vyšetřovny

Rychlá digitalizace vaší vyšetřovny

canon_retrofit_w250 Nebourejte – upgradujte!

Autodetekce RTG záření, bez nutnosti propojení s generátorem
Okamžité zobrazení snímku
Velká úspora času oproti CR kazetám

Nová řada detektorů s interní pamětí na RTG snímky

Skiagrafie

adora_dri_w250 Canon Adora DRi
Vývoj Adory podléhal nejnovějším poznatkům a připomínkám uživatelů DR systémů s cílem minimalizovat manipulaci s přístrojem i pacientem. Dodává se s integrovaným nebo bezdrátovým detektorem Canon, který umožní i snímkování volnou technikou – díky možnosti sdílení detektorů i zcela mimo vyšetřovnu (například v kombinaci s mobilním RTG přístrojem). Úchvatné ovládání. Skandinávská preciznost a nekompromisní kvalita s japonskou zobrazovací technologií.
arcoma_precision_w250 Canon Arcoma Precision DR
Plně motorizovaný digitální skiagrafický systém s autopozicemi. Dodává se s integrovanými nebo bezdrátovými detektory Canon, které umožňují i snímkování volnou technikou – díky možnosti sdílení detektorů i zcela mimo vyšetřovnu (například v kombinaci s mobilním RTG přístrojem). Skandinávská preciznost a nekompromisní kvalita se špičkovou japonskou zobrazovací technologií.
arcoma_intuition_w250 Canon Arcoma Intuition DR
Digitální skiagrafický systém s neuvěřitelně příjemným ovládáním. Dodává se s integrovanými nebo bezdrátovými detektory Canon, které umožňují i snímkování volnou technikou – díky možnosti sdílení detektorů i zcela mimo vyšetřovnu (například v kombinaci s mobilním RTG přístrojem). Skandinávská preciznost a nekompromisní kvalita se špičkovou japonskou zobrazovací technologií. Nízké servisní náklady!
canon_nova_w250 Canon Nova
Plně motorizovaná vyšetřovna s autopozicemi. Dodává se s integrovanými nebo bezdrátovými detektory Canon, které umožňují i snímkování volnou technikou – díky možnosti sdílení detektorů i zcela mimo vyšetřovnu (například v kombinaci s mobilním RTG přístrojem). Velká kapacita snímkovny s maximální kvalitou zobrazení za rozumnou cenu.
canon_urs_w250 Canon X PLUS LP +
Rychlý, kompaktní, plně motorizovaný systém URS. Dodává se s fixními i bezdrátovými detektory Canon. Pohodlné ovládání s maximální kvalitou zobrazení.

Mobilní skiagrafie


canon_mobile_dr_w250
Canon DelftDI Mobile DR
Lehký ale výkonný mobilní DR přístroj s bezdrátovými detektory Canon
shimadzu_mobiledart_evo Canon & Shimadzu MobileDaRt Evolution
Oblíbený mobilní DR přístroj s bezdrátovými detektory Canon

Skiaskopie

adora_drfi_w250 Canon Adora DRFi
Jedinečná kombinace skiagrafické vyšetřovny se skiaskopií
celex_w250 Canon Celex
Multifunkční skiaskopicko-skiagrafická stěna
s C ramenem.
Díky velkému rozsahu ohniskové vzdálenosti, možnosti vysunutí stolu mimo RTG paprsek a umístění rentgenky s detektorem na C rameni, lze systém velmi dobře využít i pro běžnou skiagrafii. Paměť pro autopozice, velká nosnost systému.
RTG vyšetřovny

Rychlá digitalizace vaší vyšetřovny Nebourejte – upgradujte! Autodetekce RTG záření, bez nutnosti propojení s generátorem Okamžité zobrazení snímku Velká úspora času oproti CR kazetám Nová řada detektorů s interní pamětí…

Číst dál
Sálová C ramena

Ziehm Vision RFD 3D Revoluce ve 3D zobrazení! Ziehm Vision RFD 3D je jediné 3D C rameno s flat panel technologií, umožňující 3D zobrazení s oblasti zájmu v šíři 16cm….

Číst dál
Mamografie Planmed

Mamografie je obor, který má v České republice ve srovnání s jinými postkomunistickými zeměmi velmi vysokou úroveň. Organizace screeningu posunula mamografii stran vybavení a vzdělanosti odborníků na přední příčky nejen…

Číst dál
Diagnostické monitory

Co by měl umět diagnostický monitor? Diagnostický monitor je chápán jako zdravotnický prostředek. Dle doporučení Radiologické společnosti musí být každý diagnostický monitor v souladu se Zákonem o zdravotnických prostředcích směrnice…

Číst dál
Pevné tejpy

STRAPPAL tejpovací hypoalergenní zinkooxidová adhezivní páska, která odolává velkým silám v tahu. Strappal spolehlivě omezuje extrémní hybnost kloubu. Barva: BÍLÁ BEZ LATEXU Strappal produktový list     STRAPPAL FORTE tejpovací…

Číst dál