part of Tromp Medical Group

Previous slide
Next slide

Servisní hotline: +420 222 560 119

Ošetření ran

LEUKOSAN STRIP

Leukosan Strip jsou elastické sterilní náplasťové stehy, které se dobře přizpůsobí okrajům rány bez (nadměrného) tahu. Zaoblené okraje – ochrana proti třepení, prodyšná textilie – zabraňuje maceraci kůže, spolehlivá adheze.

LEUKOSAN ADHESIVE - SKIN GLUE

Přípravek se používá k uzavření povrchových, řezných ran a ošetření ran na problematických místech. Balení každé tuby obsahuje dva aplikační nástavce. Velmi vysoká viskozita – nanáší se rychle, snadno a bezpečně, stačí nanést jednu vrstvu, ohýbá se spolu pokožkou. Rychlé uzavření rány, dlouhodobě drží, nedochází k vyvíjení tepla, žádné nepříjemné pocity u malých ani velkých pacientů.

HYDROGEL

Gelové kroužky (druhá kůže) pomáhají chránit pokožku před tlakem, třením, odřením a puchýři.

COVERPLAST BLISTERS

Náplast na puchýře – využívá hydrokoloidní technologie, je voděodolná. Gelový polštářek utišuje bolest, absorbuje přebytečnou vlhkost v ráně a zároveň udržuje klima rány ve stavu, který urychluje proces hojení. Náplast vytváří bariéru proti vniknutí špíny či infekce do rány. Lepivá část náplasti drží spolehlivě na místě.

CUTICELL CLASSIC

Neadherentní mastný tyl impregnovaný čistým parafínem. Je vyroben z 
pleteniny s otevřeným kladením a je napuštěn měkkým parafínem pro usnadnění výměny krytí a udržování vlhkého prostředí rány. Používá se na popáleniny, odřeniny.

CUTISOFT

Cutisoft je neadherentní absorpční krytí z netkané textilie. Jde o měkké krytí pro citlivé rány vyrobené z 30% polyesteru a 70% viskózy. Krytí je vysoce absorpční, prodyšné. Extrémně pohodlné pro rány jako jsou odřeniny a popáleniny.

COVERPLAST BARRIER

Sterilní, voděodolná náplast s polštářkem, s efektivní bakteriální a virovou bariérou.

LEUKOMED

Sterilní krytí z netkané textilie s polštářkem.

LEUKOMED T

Sterilní krycí materiál pro fixaci a ochranu rány. Voděodolné krytí, bez polštářku.
Průhledné krytí spolehlivě chrání rány před vnějšími vlivy. Sterilní, průhledný a voděodolný materiál bránící vstupu bakterií do rány. Propustný pro páry a vlhkost.

LEUKOMED T PLUS

Sterilní, filmové, vodě a bakteriím odolné krytí s polštářkem, transparentnost umožňuje dostatečnou kontrolu okolí rány, bezpečné, traumatický neadherentní polštářek.

LEUKOPLAST

Tradiční náplast bez polštářku.

LEUKOPLAST ELASTIC

Náplast na rány silně přilnavá, pro spolehlivé uchycení. Nepřilnavý savý polštářek chrání ránu před poraněním. Náplast je tělové barvy. Na postižené místo si odstřihněte požadovanou velikost – aplikujte polštářkem na ránu.

Jakékoli dotazy na téma sportovní medicíny Vám ráda zodpoví Šárka Šebková odborný zástupce pro sport a rehabilitaci +420 603 240 821