part of Tromp Medical Group

Previous slide
Next slide

Servisní hotline: +420 222 560 119

MR přístroje Canon

(dříve Toshiba)

Nový MR 1,5 T systém Vantage Orian je navržen tak, aby zvýšil produktivitu a snížil provozní náklady až o 21% oproti konkurenčním systémům. Pohodlí pacienta je zajištěno kombinací vnitřního průměru magnetu 71cm s možnosti dokovacího pacientského stolu, kdy pacient může být pro vyšetření připraven a uložen na vyšetřovací stůl mimo vyšetřovnu. Tím lze urychlit průchodnost pacientů na MR pracovišti.

Tento systém přebral část špičkových technologií, kterými jsou vybaveny naše poslední nejmodernější 3T systémy, přináší tak maximum v MR diagnostice. Systém je vybaven novými funkcemi a technologiemi gradientního systému, RF systému a další. Samozřejmostí je tichá technologie PIANISIMO v novém provedení nazvané PIANISIMO ZEN.

Magnetická rezonance Vantage Galan 3T nabízí novou zkušenost pro vás a vaše pacienty. Tím, že upřednostňuje pohodlí pacienta, kvalitu obrazu a snadné klinické pracovní postupy, Vantage Galan ™ 3T překoná vaše očekávání – vše v nejvyšší kvalitě a při tom nenáročné na instalační prostor a nejtišší MR ve své třídě. Díky krátkému a kompaktnímu tělu magnetu je snížen pocit stísněnosti pacienta při vyšetření.

Systém šetření energie se automaticky spouští při vysunutí vyšetřovacího lehátka a tím se minimalizují náklady na provoz. Ve spojení s multimodalitní stanicí Vitrea MR s nejmodernějšími aplikacemi se jedná o nejlepší možné kompletní řešení pro vybavení MR 3T pracoviště z pohledu cena/výkon bez kompromisů.

Špičkové zobrazování od hlavy až k patě. Vysoká kvalita obrazu je nejdůležitějším faktorem pro systémy MR. Pro Vantage Elan byla vyvinuta řada inovativních technologií, zejména s ohledem na kontrolu magnetického pole, což je klíčem k vysoké kvalitě obrazu. Systém je vybaven mnoha technologiemi pro pohodlí pacientů a pro uživatele nabízí plné portfolio vyšetřovacích možností, včetně mamografických a kardio vyšetření.

Hlavní důraz je kladen na vynikající kvalitu obrazu, na rychlou návratnost investice, velmi ekonomický provoz, velmi krátký čas instalace a nenáročnost na instalační místo.