part of Tromp Medical Group

Previous slide
Next slide

Servisní hotline: +420 222 560 119

RTG vyšetřovny s detektory Canon

Plně motorizovaný digitální skiagrafický systém s autopozicemi. Dodává se s integrovanými nebo bezdrátovými detektory Canon, které umožňují i snímkování volnou technikou - díky možnosti sdílení detektorů i zcela mimo vyšetřovnu (například v kombinaci s mobilním RTG přístrojem). Skandinávská preciznost a nekompromisní kvalita se špičkovou japonskou zobrazovací technologií.
Pro lepší představu nejlépe poslouží video na Youtube >>>

Digitální skiagrafický systém s neuvěřitelně příjemným ovládáním. Dodává se s integrovanými nebo bezdrátovými detektory Canon, které umožňují i snímkování volnou technikou - díky možnosti sdílení detektorů i zcela mimo vyšetřovnu (například v kombinaci s mobilním RTG přístrojem). Skandinávská preciznost a nekompromisní kvalita se špičkovou japonskou zobrazovací technologií. Nízké servisní náklady!

Mobilní RTG přístroje s detektory Canon

Špičkový mobilní DR přístroj s bezdrátovým detektorem Canon a jako první na světě s expoziční automatikou v detektoru.

Výkonný mobilní DR přístroj s bezdrátovým detektorem Canon.

RTG skiaskopie / fluoroskopie

ULTIMAX - i je víceúčelový plně digitální rtg zobrazovací systém, který je využitelný pro širokou škálu aplikací. Zařízení se skládá z C-ramene a integrovaného sklopného pacientského stolu. Tato koncepce dovoluje realizovat skiagrafické i skiaskopické procedury (R&F), včetně intervenčních a všeobecně angiografických procedur. ULTIMAX – i je vhodný zejména pro gastrointestinální vyšetření, myelografii, arteriografii, venografii, perkutální cholangiografii a endoskopickou retrográdní cholangiografii (ERCP).

Při nevaskulárních intervenčních zákrocích je ULTIMAX ideální pro odstraňování kamenů, procedury na játrech a močových cestách jako jsou drenáže abscesů, jaterní a ledvinové biopsie a mnoho dalších terapeutických zákroků. Mimořádný je detektor (FPD) o rozměrech 43 cm × 43 cm.

Rychlá digitalizace vaší vyšetřovny

- Autodetekce RTG záření, bez nutnosti propojení s generátorem
- Okamžité zobrazení snímku
- Umělá inteligence pro odstranění šumu na snímcích při extrémně nízkých dávkách záření
- Velká úspora času oproti CR kazetám