part of Tromp Medical Group

Previous slide
Next slide

Servisní hotline: +420 222 560 119

Pružné tejpy

LIGHTPLAST B

Elastické adhezivní obinadlo s krepovým efektem, snadno přizpůsobitelné délky. Je vyrobeno z bavlny a polyuretanu, které zajišťují jak pevnost, tak i tvarovou přizpůsobivost při aplikaci. Potřebnou délku obinadla lze snadno odtrhnout ručně, dobře se přizpůsobuje, je lehké a lehce chladí.

EXTENSOPLAST

Elastické adhezivní obinadlo. Materiálem je tkanina kombinovaná z viskózy a elastanu. Extensoplast je utkán řídce – lepší tažnost a prodyšnost materiálu. Výborně se přizpůsobuje reliéfu povrchu pokožky. Lepidlo je uspořádáno v pruzích – tím se zlepšuje prodyšnost materiálu. Výborně odvádí pot.

TENSOPLAST SPORT

Elastické adhezivní obinadlo s vynikající tvarovou pamětí, které vytváří kompresně fixační efekt. Je vyrobeno z vysoce pružných bavlněných vláken. Labilní v délce, pevný v šíři. Lepidlo je nanášeno v pruzích, tudíž kůže může „dýchat“ (vytváří tzv. membránový efekt).

COVER-ROLL (HYPAFIX)

Širokospektrá fixace z netkané textilie s hypoalergenním lepidlem. Materiál je měkký a roztažitelný – dává pacientovi větší svobodu pohybu, prodyšný pro vzduch a vlhkost – napomáhá v prevenci zvýšené potivosti, lepší prodyšnost. Adhezivní materiál šetrný k pokožce – zajišťuje spolehlivou fixaci. Funkční materiál jako pod-tejp – minimalizuje dráždění pokožky pod tejpovací páskou.

OPTIPLAST C

Elastické adhezivní obinadlo s vysokou přilnavostí, které splňuje vysoké nároky na uchycení, a kde je vyžadována síla a pevnost materiálu.
Materiál je ze 100% bavlny, potažený kaučukovým lepidlem na bázi oxidu zinečnatého. Obsahuje přírodní latex, tudíž je odolný vůči potu.

Jakékoli dotazy na téma sportovní medicíny Vám ráda zodpoví Šárka Šebková odborný zástupce pro sport a rehabilitaci +420 603 240 821