Tel: +420 244 910 200
Email: aura@aura-group.cz

Doplňkový materiál

 


TENSOBAN

Podkladová bandáž z polyuretanové pěny – PRE-TEJP pro bezbolestné snímání adhezivních obinadel. Tensoban má vysokou schopnost membránového efektu. Plní funkci přechodové ochranné vrstvy mezi kůží a tejpem.

Tensoban produktový list

 

 

TENSOSPRAY

praktický aerosol, který na povrchu kůže zanechává tenkou lepivou vrstvičku. Vytváří se tak ideální povrch pro adhezivní obvazy a náplasti. Spray vytváří vrstvu z kopolymeru, která zvyšuje účinnost přilnutí. Obsah 300ml.

Tensospray produktový list

 

 

 

 

Leukotape FoamLEUKOTAPE FOAM

podložka, výplň nad měkkými tkáněmi a klouby. Poskytuje ochranu v místech, kdy se vyžaduje větší pevnost fixačního obvazu. Využití s tejpovacími páskami a bandážemi. Upravuje se střihem do požadovaného tvaru a rozměru. Ke kůži ji lze připevnit lepidlem Tensospray.

LeukotapeFoam produktový list

 

 

 

LEUKOTAPE REMOVER

roztok pro bezbolestné snímání adhezivních obvazů a náplastí, odstraňování zbytků adhezivního materiálu náplastí z kůže, odmaštění kůže před použitím adhezivních materiálů. Vylučuje případné poškození kůže, k němuž by za normálních okolností mohlo dojít při snímání náplastí a obvazů s adhezivní vrstvou na jedné straně.

 

 

 

 

TENSOGRIP

elastický tubulární návlek vyroben z bavlny a viskózového hedvábí s latexovými gumovými vlákny. Tensogrip vytváří kompresi a zároveň poskytuje podporu a zpevnění proměnlivých kontur těla. Produkt je k dispozici v roli, ze které lze stříhat potřebnou délku návleku.

Rozměry: Tensogrip G-12cmx10m; Tensogrip E-8,75 cmx10m

 

 

 

ELASTOFIX

síťová elastická fixace v roli délky 2,5m pro tyto části těla: TRUP, HLAVA, KOLENO, NOHA, RUKA, PRST, BŘICHO. Adaptabilní ke konturám těla. Použití nejčastěji jako fixace krytí na rány, upravovatelné střižně dle potřeby.

 

 

 

 

LEUKOSAN STRIP

elastické sterilní náplasťové stehy, které se  dobře přizpůsobí okrajům rány bez (nadměrného) tahu. Zaoblené okraje – ochrana proti třepení, prodyšná textilie – zabraňuje maceraci kůže, spolehlivá adheze.

LeukosanStrip produktový list

 

 

 

 

 

LEUKOSAN ADHESIVE – SKIN GLUE

kožní lepidlo k uzavírání povrchových, řezných ran a ošetření ran na problematických místech. Balení každé tuby obsahuje dva aplikační nástavce. Velmi vysoká viskozita – nanáší se rychle, snadno a bezpečně. Po dezinfekci místa stačí nanést jednu vrstvu, ohýbá se spolu pokožkou. Rychlé uzavření rány, dlouhodobě drží, nedochází k vyvíjení tepla, žádné nepříjemné pocity u malých i velkých pacientů. Obsah:0,7ml

Leukosan adhesive produkotvý list

 

 

TAŠKA PRO FYZIOTERAPEUTY

Rozměry: 39cm x 30cm x 34cm

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní osoba pro další informace:
Šárka Šebková – tel: 603 240 821

RTG vyšetřovny

Rychlá digitalizace vaší vyšetřovny Nebourejte – upgradujte! Autodetekce RTG záření, bez nutnosti propojení s generátorem Okamžité zobrazení snímku Velká úspora času oproti CR kazetám Nová řada detektorů s interní pamětí…

Číst dál
Sálová C ramena

Ziehm Vision RFD 3D Revoluce ve 3D zobrazení! Ziehm Vision RFD 3D je jediné 3D C rameno s flat panel technologií, umožňující 3D zobrazení s oblasti zájmu v šíři 16cm….

Číst dál
Mamografie Planmed

Mamografie je obor, který má v České republice ve srovnání s jinými postkomunistickými zeměmi velmi vysokou úroveň. Organizace screeningu posunula mamografii stran vybavení a vzdělanosti odborníků na přední příčky nejen…

Číst dál
Diagnostické monitory

Co by měl umět diagnostický monitor? Diagnostický monitor je chápán jako zdravotnický prostředek. Dle doporučení Radiologické společnosti musí být každý diagnostický monitor v souladu se Zákonem o zdravotnických prostředcích směrnice…

Číst dál
Pevné tejpy

STRAPPAL tejpovací hypoalergenní zinkooxidová adhezivní páska, která odolává velkým silám v tahu. Strappal spolehlivě omezuje extrémní hybnost kloubu. Barva: BÍLÁ BEZ LATEXU Strappal produktový list     STRAPPAL FORTE tejpovací…

Číst dál